KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398259
nr 1239 8259
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hårdner. Olja på duk, 55x45
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:53:43
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr